
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Riga forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRiga · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsRiga · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY5 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsRiga · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
9 GY9 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta75,0%BTTS
15/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet15,0%Nem szerzett gólt
3/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsRiga · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsRiga · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY4 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta100,0%BTTS
8/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsRiga · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY4 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta100,0%BTTS
8/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsRiga · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsRiga · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
13 meccsRiga · utolsó 20
51formaindex / 100 · 1,54 pont/meccs
5 GY5 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta53,9%BTTS
7/13 · Mindkét csapat gólt szerzett69,2%Over 1,5
9/13 · Legalább két gól38,5%Over 2,5
5/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet30,8%Nem szerzett gólt
4/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ogre United0–0xG 0,45–3,47RigaDGrobiņa2–5xG 0,09–2,07RigaGYPafos1–1xG 1,20–1,59RigaDRiga2–1xG 1,07–0,44Super NovaGYRiga1–1xG 2,13–1,07Kairat AlmatyDTukums0–2RigaGYAris1–2RigaGYFS Jelgava0–1RigaGYRiga2–2AudaDRiga1–1BFC DaugavpilsDRīgas FS2–3RigaGYFK Liepaja3–2RigaVRiga2–1KI KlaksvikGYRīgas FS3–3RigaDKI Klaksvik0–0RigaDRiga4–1Metta / LUGYGyőri ETO FC1–1RigaDRiga3–2Ararat-ArmeniaGYArarat-Armenia2–0RigaVRiga1–1Malmo FFD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.