
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Atlético Ottawa forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAtlético Ottawa · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsAtlético Ottawa · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
13 meccsAtlético Ottawa · utolsó 20
51formaindex / 100 · 1,54 pont/meccs
6 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta53,9%BTTS
7/13 · Mindkét csapat gólt szerzett84,6%Over 1,5
11/13 · Legalább két gól69,2%Over 2,5
9/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsAtlético Ottawa · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsAtlético Ottawa · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,57 pont/meccs
3 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsAtlético Ottawa · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,57 pont/meccs
3 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsAtlético Ottawa · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtlético Ottawa · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtlético Ottawa · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Atlético Ottawa2–2xG 1,22–0,59ForgeDYork United2–1xG 0,88–0,34Atlético OttawaVAtlético Ottawa1–2xG 1,22–3,11ForgeVPacific FC0–2xG 1,29–0,29Atlético OttawaGYAtlético Ottawa3–2Cavalry FCGYHFX Wanderers FC0–1Atlético OttawaGYAtlético Ottawa0–2Supra du QuebecVForge3–0Atlético OttawaVAtlético Ottawa0–0Pacific FCDAtlético Ottawa2–1York UnitedGYCavalry FC3–1Atlético OttawaVAtlético Ottawa4–0Vancouver FCGYSupra du Quebec1–2Atlético OttawaGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.