
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
NK Slaven Belupo forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
13 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 20
41formaindex / 100 · 1,23 pont/meccs
5 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett92,3%Over 1,5
12/13 · Legalább két gól69,2%Over 2,5
9/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól15,4%Kapott gól nélkül
2/13 · Clean sheet38,5%Nem szerzett gólt
5/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
4/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsNK Slaven Belupo · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
4/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Mladost Ždralovi2–0NK Slaven BelupoVNK Slaven Belupo0–2xG 0,33–0,42Istra 1961VNK Varazdin1–2xG 1,54–0,62NK Slaven BelupoGYNK Slaven Belupo1–5xG 2,19–3,78Dinamo ZagrebVNK Slaven Belupo4–1xG 1,85–2,14HNK RijekaGYOlimpija Ljubljana2–1NK Slaven BelupoVRudes2–2xG 0,36–1,99NK Slaven BelupoDHNK Hajduk Split1–0NK Slaven BelupoVHrvatski Dragovoljac0–5NK Slaven BelupoGYNK Slaven Belupo2–1NK Lokomotiva ZagrebGYNK Osijek3–0NK Slaven BelupoVNK Slaven Belupo2–0xG 0,94–0,87HNK GoricaGYIstra 19613–0NK Slaven BelupoV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.