
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
NEOM forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNEOM · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNEOM · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsNEOM · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,79 pont/meccs
8 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta35,7%BTTS
5/14 · Mindkét csapat gólt szerzett78,6%Over 1,5
11/14 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
6/14 · Legalább három gól21,4%Over 3,5
3/14 · Legalább négy gól35,7%Kapott gól nélkül
5/14 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
4/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNEOM · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsNEOM · utolsó 10
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
5 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsNEOM · utolsó 20
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
5 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNEOM · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsNEOM · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsNEOM · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Al Diriyah1–2xG 0,56–1,73NEOMGYAl-Shabab3–1NEOMVNEOM2–0xG 1,39–0,74AbhaGYAl-Nassr1–0xG 2,37–0,41NEOMVNEOM0–1xG 0,80–0,17Al-EttifaqVNEOM4–0Al Sha'ab HadhramautGYAl-Hazm1–1xG 0,75–1,64NEOMDNEOM4–2Al-FatehGYAl-Hilal Saudi FC0–2NEOMGYNEOM3–0Al Khaleej SaihatGYAl Riyadh1–0xG 0,77–0,56NEOMVNEOM0–2xG 1,21–1,17Al-Qadisiyah FCVAl-Faisaly FC0–2NEOMGYNEOM2–1Al-FayhaGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.