
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Estac Troyes forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsEstac Troyes · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsEstac Troyes · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsEstac Troyes · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,65 pont/meccs
2 GY7 D11 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsEstac Troyes · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsEstac Troyes · utolsó 10
23formaindex / 100 · 0,70 pont/meccs
1 GY4 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsEstac Troyes · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,65 pont/meccs
1 GY10 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól35,0%Over 2,5
7/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsEstac Troyes · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsEstac Troyes · utolsó 10
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY3 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsEstac Troyes · utolsó 20
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
3 GY3 D14 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
15/20 · Legalább három gól55,0%Over 3,5
11/20 · Legalább négy gól5,0%Kapott gól nélkül
1/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Estac Troyes2–0xG 1,75–0,31Le MansGYToulouse0–0xG 0,41–0,30Estac TroyesDEstac Troyes1–3xG 0,92–1,56LensVEstac Troyes0–2xG 1,21–1,32MarseilleVDijon2–2Estac TroyesDAngers2–0Estac TroyesVLille2–0Estac TroyesVEstac Troyes2–6StrasbourgVLorient1–2xG 1,09–1,57Estac TroyesGYEstac Troyes0–0xG 0,38–0,80Paris FCDEstac Troyes1–1PanetolikosDEstac Troyes1–1LilleDAngers2–1Estac TroyesVEstac Troyes1–1StrasbourgDRennes4–0Estac TroyesVEstac Troyes1–3Paris Saint GermainVEstac Troyes0–1NiceVNantes2–2Estac TroyesDMarseille3–1Estac TroyesVEstac Troyes0–2Clermont FootV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.