
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Djurgården W forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsDjurgården W · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsDjurgården W · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
6 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
12 meccsDjurgården W · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
7 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta50,0%BTTS
6/12 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
10/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól41,7%Over 3,5
5/12 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
2/12 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
4/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsDjurgården W · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsDjurgården W · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsDjurgården W · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsDjurgården W · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsDjurgården W · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsDjurgården W · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Djurgården W2–0Vittsjö WGYHammarby W3–0Djurgården WVDjurgården W3–2Piteå WGYDjurgården W2–1AIK WGYÄlvsjö AIK W1–4Djurgården WGYUppsala W1–4Djurgården WGYMalmö FF W3–0Djurgården WVDjurgården W0–2Kristianstad WVDjurgården W0–1Rosengård WVNorrköping W0–1Djurgården WGYDjurgården W2–2Brommapojkarna WDVäxjö W2–3Djurgården WGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.