
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Chico forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsChico · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsChico · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsChico · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
4 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta28,6%BTTS
4/14 · Mindkét csapat gólt szerzett64,3%Over 1,5
9/14 · Legalább két gól35,7%Over 2,5
5/14 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
2/14 · Legalább négy gól35,7%Kapott gól nélkül
5/14 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
7/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsChico · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsChico · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsChico · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsChico · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsChico · utolsó 10
11formaindex / 100 · 0,33 pont/meccs
0 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet83,3%Nem szerzett gólt
5/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsChico · utolsó 20
11formaindex / 100 · 0,33 pont/meccs
0 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet83,3%Nem szerzett gólt
5/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Deportivo Cali2–0xG 0,67–0,76ChicoVChico1–1xG 0,66–0,20JuniorDChico1–0xG 1,08–0,20BucaramangaGYDeportivo Pereira2–0xG 1,23–0,83ChicoVChico1–4xG 1,27–1,23Atletico NacionalVChico0–1xG 0,53–0,52CucutaVDeportes Tolima0–0ChicoDChico3–0Deportivo PastoGYMillonarios3–0ChicoVChico2–1Independiente MedellinGYChico2–0Once CaldasGYÁguilas Doradas2–2ChicoDChico0–0xG 0,71–0,10Fortaleza FCDJaguares1–0xG 0,62–1,14ChicoV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.