
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Paris FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsParis FC · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsParis FC · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsParis FC · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
10 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsParis FC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsParis FC · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
8 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsParis FC · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
10 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta50,0%BTTS
10/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsParis FC · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsParis FC · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY4 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsParis FC · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,15 pont/meccs
5 GY8 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta70,0%BTTS
14/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Paris FC3–1xG 2,07–0,76MonacoGYLens2–1xG 0,93–0,43Paris FCVParis FC4–3xG 3,71–3,08RennesGYLorient1–0xG 0,53–0,71Paris FCVParis FC2–1StrasbourgGYParis FC0–0LyonDMarseille2–3Paris FCGYParis FC3–0xG 0,95–0,24NiceGYEstac Troyes0–0xG 0,38–0,80Paris FCDAngers3–2Paris FCVParis FC2–1Paris Saint GermainGYRennes2–1Paris FCVParis FC4–0Stade Brestois 29GYParis FC0–1LilleVMetz1–3Paris FCGYParis FC4–1MonacoGYLorient1–1Paris FCDParis FC3–2Le HavreGYStrasbourg0–0Paris FCDLyon1–1Paris FCD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.