
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sundby forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSundby · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSundby · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
5 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
14 meccsSundby · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,36 pont/meccs
6 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta57,1%BTTS
8/14 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
12/14 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
10/14 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
6/14 · Legalább négy gól21,4%Kapott gól nélkül
3/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSundby · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsSundby · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsSundby · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSundby · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsSundby · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
3 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsSundby · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
3 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.