
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
AFC Amsterdam forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAFC Amsterdam · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsAFC Amsterdam · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
14 meccsAFC Amsterdam · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,57 pont/meccs
7 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta57,1%BTTS
8/14 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
12/14 · Legalább két gól64,3%Over 2,5
9/14 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
6/14 · Legalább négy gól21,4%Kapott gól nélkül
3/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsAFC Amsterdam · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsAFC Amsterdam · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsAFC Amsterdam · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAFC Amsterdam · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsAFC Amsterdam · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
5 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsAFC Amsterdam · utolsó 20
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
5 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
ACV1–2AFC AmsterdamGYAFC Amsterdam0–1Almere City IIVBarendrecht4–1AFC AmsterdamVAFC Amsterdam2–0HoekGYSpakenburg2–1AFC AmsterdamVAFC Amsterdam0–1KatwijkVGroene Ster1–6AFC AmsterdamGYKoninklijke HFC1–3AFC AmsterdamGYAFC Amsterdam2–2HHCDRijnsburgse Boys3–0AFC AmsterdamVBe Quick 18870–2AFC AmsterdamGYAFC Amsterdam2–0ROHDA RaalteGYGVVV Veenendaal2–3AFC AmsterdamGYAFC Amsterdam1–3KloetingeV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.