
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Kickers Emden forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKickers Emden · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsKickers Emden · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsKickers Emden · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
4 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta75,0%BTTS
9/12 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
12/12 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
9/12 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
8/12 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
2/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsKickers Emden · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKickers Emden · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKickers Emden · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKickers Emden · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsKickers Emden · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsKickers Emden · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Weiche Flensburg1–1Kickers EmdenDWerder Bremen II3–2Kickers EmdenVKickers Emden2–2Phönix LübeckDVfB Oldenburg4–0Kickers EmdenVKickers Emden1–2TodesfeldeVSt. Pauli II0–2Kickers EmdenGYKickers Emden5–0SchöningenGYKickers Emden4–1SSV JeddelohGYBremer SV2–3Kickers EmdenGYKickers Emden1–1Hannover 96 IIDAtlas Delmenhorst3–3Kickers EmdenDKickers Emden2–3Eimsbütteler TVV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.