
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Hallescher FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHallescher FC · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsHallescher FC · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
11 meccsHallescher FC · utolsó 20
64formaindex / 100 · 1,91 pont/meccs
6 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta63,6%BTTS
7/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól45,5%Over 2,5
5/11 · Legalább három gól36,4%Over 3,5
4/11 · Legalább négy gól36,4%Kapott gól nélkül
4/11 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsHallescher FC · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsHallescher FC · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsHallescher FC · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsHallescher FC · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsHallescher FC · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsHallescher FC · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Magdeburg II1–1Hallescher FCDHallescher FC2–2Lokomotive LeipzigDErzgebirge Aue0–1Hallescher FCGYHallescher FC1–0RSV EintrachtGYHallescher FC3–2BFC PreussenGYFSV Zwickau1–3Hallescher FCGYSV Babelsberg 031–1Hallescher FCDHallescher FC2–0Tasmania BerlinGYHertha BSC II0–2Hallescher FCGYHallescher FC2–5FC Schalke 04VAltglienicke2–1Hallescher FCV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.