
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Changnyeong W forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsChangnyeong W · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsChangnyeong W · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsChangnyeong W · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsChangnyeong W · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsChangnyeong W · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
1 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsChangnyeong W · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
1 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
2 meccsChangnyeong W · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
1/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
2/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
2 meccsChangnyeong W · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
1/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
2/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
2 meccsChangnyeong W · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
1/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
2/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.