
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
České Budějovice U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,42 pont/meccs
5 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta91,7%BTTS
11/12 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
12/12 · Legalább két gól91,7%Over 2,5
11/12 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
9/12 · Legalább négy gól8,3%Kapott gól nélkül
1/12 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 10
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 20
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta100,0%BTTS
6/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól83,3%Over 3,5
5/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsČeské Budějovice U19 · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta100,0%BTTS
6/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól83,3%Over 3,5
5/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Zlín U191–3České Budějovice U19GYViktoria Plzeň U193–2České Budějovice U19VČeské Budějovice U191–2Baník Ostrava U19VDukla Praha U193–2České Budějovice U19VČeské Budějovice U195–0Karviná U19GYČeské Budějovice U191–1Sparta Praha U19DČeské Budějovice U194–1Pardubice U19GYHradec Králové U192–1České Budějovice U19VOpava U194–2České Budějovice U19VČeské Budějovice U197–2Sigma Olomouc U19GYSlavia Praha U193–3České Budějovice U19DČeské Budějovice U194–3Zbrojovka Brno U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.