
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Spartak Myjava W forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSpartak Myjava W · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
8 meccsSpartak Myjava W · utolsó 10
79formaindex / 100 · 2,38 pont/meccs
6 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól87,5%Over 3,5
7/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
8 meccsSpartak Myjava W · utolsó 20
79formaindex / 100 · 2,38 pont/meccs
6 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól87,5%Over 3,5
7/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsSpartak Myjava W · utolsó 5
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsSpartak Myjava W · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsSpartak Myjava W · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSpartak Myjava W · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSpartak Myjava W · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSpartak Myjava W · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.