
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Delfines Del Este forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsDelfines Del Este · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsDelfines Del Este · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
2 GY5 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
2/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsDelfines Del Este · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,27 pont/meccs
4 GY7 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta33,3%BTTS
5/15 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
5/15 · Legalább két gól13,3%Over 2,5
2/15 · Legalább három gól6,7%Over 3,5
1/15 · Legalább négy gól46,7%Kapott gól nélkül
7/15 · Clean sheet46,7%Nem szerzett gólt
7/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsDelfines Del Este · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsDelfines Del Este · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
2/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsDelfines Del Este · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
2/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsDelfines Del Este · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
0 GY4 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsDelfines Del Este · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
1 GY7 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
3/9 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsDelfines Del Este · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
1 GY7 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
3/9 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Vega Real1–1Delfines Del EsteDUniversidad O&M0–0Delfines Del EsteDJarabacoa1–1Delfines Del EsteDDelfines Del Este1–2CibaoVSalcedo1–0Delfines Del EsteVDelfines Del Este3–1AtlánticoGYMoca1–1Delfines Del EsteDDelfines Del Este1–0Vega RealGYClub Sando0–0Delfines Del EsteDDelfines Del Este0–1Universidad O&MVBroki0–0Delfines Del EsteDDelfines Del Este1–0JarabacoaGYCibao0–1Delfines Del EsteGYAtlántico0–0Delfines Del EsteDDelfines Del Este0–1Violette ACV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.