
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Tritons Vallarta forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsTritons Vallarta · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsTritons Vallarta · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsTritons Vallarta · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsTritons Vallarta · utolsó 5
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsTritons Vallarta · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsTritons Vallarta · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsTritons Vallarta · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsTritons Vallarta · utolsó 10
11formaindex / 100 · 0,33 pont/meccs
0 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsTritons Vallarta · utolsó 20
11formaindex / 100 · 0,33 pont/meccs
0 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Deportiva Venados1–1Tritons VallartaDTritons Vallarta3–2Pioneros de CancúnGYChapulineros2–1Tritons VallartaVIrapuato1–0Tritons VallartaVLobos ULMX2–1Tritons VallartaVTigres de Alica1–1Tritons VallartaDLos Cabos United1–0Tritons VallartaVTritons Vallarta1–1Zacatepec 1948DTritons Vallarta0–1Reboceros La PiedadV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.