
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Harrogate Town forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHarrogate Town · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsHarrogate Town · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsHarrogate Town · utolsó 20
69formaindex / 100 · 2,06 pont/meccs
10 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta68,8%BTTS
11/16 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
14/16 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
12/16 · Legalább három gól56,3%Over 3,5
9/16 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
4/16 · Clean sheet6,3%Nem szerzett gólt
1/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsHarrogate Town · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsHarrogate Town · utolsó 10
90formaindex / 100 · 2,71 pont/meccs
6 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsHarrogate Town · utolsó 20
90formaindex / 100 · 2,71 pont/meccs
6 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsHarrogate Town · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsHarrogate Town · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsHarrogate Town · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Forest Green2–2Harrogate TownDCarlisle3–0Harrogate TownVHarrogate Town3–1Sutton UtdGYHarrogate Town3–1BuryGYBury1–1Harrogate TownDWoking0–1Harrogate TownGYHarrogate Town3–0AFC HornchurchGYHartlepool0–1Harrogate TownGYHarrogate Town4–1EastleighGYBoreham Wood4–1Harrogate TownVHarrogate Town3–1TamworthGYScunthorpe0–2Harrogate TownGYHarrogate Town2–1GatesheadGYAldershot Town3–1Harrogate TownVHarrogate Town2–2BarrowDWealdstone1–3Harrogate TownGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.