
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Bayern Munich W forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBayern Munich W · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsBayern Munich W · utolsó 10
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
8 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
11 meccsBayern Munich W · utolsó 20
88formaindex / 100 · 2,64 pont/meccs
9 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta54,6%BTTS
6/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól81,8%Over 2,5
9/11 · Legalább három gól63,6%Over 3,5
7/11 · Legalább négy gól45,5%Kapott gól nélkül
5/11 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsBayern Munich W · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsBayern Munich W · utolsó 10
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsBayern Munich W · utolsó 20
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsBayern Munich W · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
4 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsBayern Munich W · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
4 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsBayern Munich W · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
4 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Bayern Munich W2–2xG 2,65–1,31Real Madrid WDRB Leipzig W1–5xG 1,24–1,88Bayern Munich WGYBayern Munich W5–0xG 3,80–0,26Stuttgart WGYEintracht Frankfurt W0–1Bayern Munich WGYSL Benfica W0–3Bayern Munich WGYBayern Munich W2–2Manchester City WDBayern Munich W5–2FC Koln WGYBayern Munich W4–1SC Freiburg WGYBayern Munich W2–0Mainz 05 WGYUnion Berlin W1–4Bayern Munich WGYBayern Munich W3–0VfL Wolfsburg WGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.