
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Villa Mitre forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVilla Mitre · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
9 meccsVilla Mitre · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta11,1%BTTS
1/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól22,2%Over 2,5
2/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
9 meccsVilla Mitre · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta11,1%BTTS
1/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól22,2%Over 2,5
2/9 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/9 · Legalább négy gól55,6%Kapott gól nélkül
5/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsVilla Mitre · utolsó 5
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsVilla Mitre · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsVilla Mitre · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVilla Mitre · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVilla Mitre · utolsó 10
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVilla Mitre · utolsó 20
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.