
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Oud-Heverlee Leuven II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,73 pont/meccs
5 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta90,9%BTTS
10/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól90,9%Over 2,5
10/11 · Legalább három gól81,8%Over 3,5
9/11 · Legalább négy gól9,1%Kapott gól nélkül
1/11 · Clean sheet9,1%Nem szerzett gólt
1/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 10
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
4 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 20
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
4 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOud-Heverlee Leuven II · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Oud-Heverlee Leuven II3–3Cercle Brugge IIDDessel Sport2–2Oud-Heverlee Leuven IIDOud-Heverlee Leuven II4–1HarelbekeGYOud-Heverlee Leuven II0–0HeistDKnokke3–2Oud-Heverlee Leuven IIVOud-Heverlee Leuven II3–1Lyra-Lierse BerlaarGYThes Sport2–3Oud-Heverlee Leuven IIGYOud-Heverlee Leuven II4–3ZelzateGYOud-Heverlee Leuven II2–1TienenGYHoutvenne3–1Oud-Heverlee Leuven IIVOud-Heverlee Leuven II2–2KRC Genk IID
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.