
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
AZ Alkmaar forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAZ Alkmaar · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsAZ Alkmaar · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsAZ Alkmaar · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
10 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
10/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
4/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsAZ Alkmaar · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsAZ Alkmaar · utolsó 10
77formaindex / 100 · 2,30 pont/meccs
7 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
12 meccsAZ Alkmaar · utolsó 20
81formaindex / 100 · 2,42 pont/meccs
9 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
9/12 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
6/12 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
4/12 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
3/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsAZ Alkmaar · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsAZ Alkmaar · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
15 meccsAZ Alkmaar · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
4 GY3 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta46,7%BTTS
7/15 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
12/15 · Legalább két gól53,3%Over 2,5
8/15 · Legalább három gól53,3%Over 3,5
8/15 · Legalább négy gól13,3%Kapott gól nélkül
2/15 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
6/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ajax1–0xG 0,70–1,27AZ AlkmaarVAZ Alkmaar0–2xG 1,27–2,07TwenteVArarat-Armenia0–4xG 0,33–1,64AZ AlkmaarGYCambuur2–2xG 1,45–0,60AZ AlkmaarDAZ Alkmaar2–1xG 2,64–1,02Hapoel Beer ShevaGYFeyenoord2–0xG 2,23–1,04AZ AlkmaarVAZ Alkmaar1–0TelstarGYSunderland1–0xG 2,90–1,49AZ AlkmaarVAZ Alkmaar1–1Willem IIDHeerenveen2–3AZ AlkmaarGYAZ Alkmaar5–2GO Ahead EaglesGYFortuna Sittard0–2xG 0,44–3,43AZ AlkmaarGYUtrecht1–4xG 0,83–1,93AZ AlkmaarGYTottenham3–1AZ AlkmaarVAZ Alkmaar1–0TottenhamGYGalatasaray2–2AZ AlkmaarDAZ Alkmaar4–1GalatasarayGYFerencvárosi TC4–3AZ AlkmaarVAZ Alkmaar1–0AS RomaGYLudogorets2–2AZ AlkmaarD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.