
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
LDF forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLDF · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
5/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsLDF · utolsó 10
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
3 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól75,0%Kapott gól nélkül
6/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsLDF · utolsó 20
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
3 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól75,0%Kapott gól nélkül
6/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsLDF · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
1 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
2/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsLDF · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
1 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
2/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsLDF · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
1 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta0,0%BTTS
0/2 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/2 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/2 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/2 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
2/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLDF · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsLDF · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsLDF · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.