
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
FC Ryukyu forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFC Ryukyu · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsFC Ryukyu · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsFC Ryukyu · utolsó 20
51formaindex / 100 · 1,53 pont/meccs
7 GY2 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta53,3%BTTS
8/15 · Mindkét csapat gólt szerzett73,3%Over 1,5
11/15 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
9/15 · Legalább három gól26,7%Over 3,5
4/15 · Legalább négy gól26,7%Kapott gól nélkül
4/15 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
3/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsFC Ryukyu · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsFC Ryukyu · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsFC Ryukyu · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsFC Ryukyu · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsFC Ryukyu · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsFC Ryukyu · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
FC Ryukyu5–2Gainare TottoriGYNara Club1–3FC RyukyuGYParceiro Nagano0–1FC RyukyuGYFC Ryukyu1–0Tochigi SCGYThespakusatsu Gunma2–1FC RyukyuVFC Ryukyu0–2KanazawaVFC Ryukyu1–1Ehime FCDBiwako Shiga3–0FC RyukyuVFC Ryukyu1–0Kamatamare SanukiGYFC Ryukyu3–0KitakyushuGYKagoshima United2–1FC RyukyuVFC Ryukyu2–3Yokohama FCVFC Ryukyu2–1SagamiharaGYOsaka2–2FC RyukyuDRenofa Yamaguchi1–0FC RyukyuV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.