
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Santiago Wanderers forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSantiago Wanderers · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSantiago Wanderers · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsSantiago Wanderers · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,55 pont/meccs
5 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta54,6%BTTS
6/11 · Mindkét csapat gólt szerzett63,6%Over 1,5
7/11 · Legalább két gól54,6%Over 2,5
6/11 · Legalább három gól9,1%Over 3,5
1/11 · Legalább négy gól27,3%Kapott gól nélkül
3/11 · Clean sheet27,3%Nem szerzett gólt
3/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSantiago Wanderers · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSantiago Wanderers · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSantiago Wanderers · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSantiago Wanderers · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsSantiago Wanderers · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsSantiago Wanderers · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Union Espanola1–2Santiago WanderersGYSantiago Wanderers4–1Rangers de TalcaGYSantiago Wanderers1–2Curico UnidoVRecoleta2–1Santiago WanderersVCobreloa1–0Santiago WanderersVDeportes Temuco3–0Santiago WanderersVSantiago Wanderers1–0Deportes IquiqueGYSantiago Wanderers2–1MagallanesGYSan Luis0–1Santiago WanderersGYSantiago Wanderers1–1D. Puerto MonttDAntofagasta0–0Santiago WanderersD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.