
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Szeged 2011 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSzeged 2011 · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSzeged 2011 · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
14 meccsSzeged 2011 · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
4 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta57,1%BTTS
8/14 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
10/14 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
7/14 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
4/14 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
2/14 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
4/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSzeged 2011 · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSzeged 2011 · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSzeged 2011 · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSzeged 2011 · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsSzeged 2011 · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsSzeged 2011 · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Szeged 20113–0BVSCGYNagykanizsai ULE1–0Szeged 2011VSzeged 20111–3ÚjpestVSzeged 20111–4Diosgyori VTKVKarcag SE1–2Szeged 2011GYMezokovesd-zsory1–1Szeged 2011DKecskeméti TE1–0Szeged 2011VIváncsa0–4Szeged 2011GYCsakvar2–2Szeged 2011DSzeged 20111–1KazincbarcikaiDKozarmisleny FC1–2Szeged 2011GYSzeged 20110–1Gyirmot SEVFehérvár FC1–0Szeged 2011VTiszakecske FC1–1Szeged 2011D
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.