
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Cigand SE forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCigand SE · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsCigand SE · utolsó 10
77formaindex / 100 · 2,30 pont/meccs
7 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
19 meccsCigand SE · utolsó 20
74formaindex / 100 · 2,21 pont/meccs
13 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta52,6%BTTS
10/19 · Mindkét csapat gólt szerzett89,5%Over 1,5
17/19 · Legalább két gól63,2%Over 2,5
12/19 · Legalább három gól42,1%Over 3,5
8/19 · Legalább négy gól36,8%Kapott gól nélkül
7/19 · Clean sheet10,5%Nem szerzett gólt
2/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsCigand SE · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsCigand SE · utolsó 10
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
7 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
11 meccsCigand SE · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
7 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta63,6%BTTS
7/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól72,7%Over 2,5
8/11 · Legalább három gól54,6%Over 3,5
6/11 · Legalább négy gól18,2%Kapott gól nélkül
2/11 · Clean sheet18,2%Nem szerzett gólt
2/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCigand SE · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsCigand SE · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
6 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól62,5%Kapott gól nélkül
5/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsCigand SE · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
6 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól62,5%Kapott gól nélkül
5/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Cigand SE2–1FüzesabonyGYCigand SE1–2PaksVDiósgyőr II0–3Cigand SEGYCigand SE6–0HajdúnánásGYMátészalka0–1Cigand SEGYCigand SE2–2GödöllőDKisvárda II1–1Cigand SEDCigand SE4–2Debrecen IIGYCigand SE3–2DabasGYNyiregyhaza II1–5Cigand SEGYCigand SE3–1TarpaGYTiszafuredi VSE0–2Cigand SEGYUjdombrad SE0–3Cigand SEGYCigand SE2–0Salgótarjáni BTCGYÓzd Sajóvölgye0–2Cigand SEGYCigand SE3–1TiszaújvárosGYCigand SE0–1EgerVCigand SE0–2Nagykanizsai ULEVNagykanizsai ULE2–2Cigand SED
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.