
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Cittadella Vis Modena forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
3 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett44,4%Over 1,5
4/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet44,4%Nem szerzett gólt
4/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
3 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett44,4%Over 1,5
4/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet44,4%Nem szerzett gólt
4/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCittadella Vis Modena · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Crema2–1Cittadella Vis ModenaVCittadella Vis Modena2–1PistoieseGYOltrepò0–0Cittadella Vis ModenaDCittadella Vis Modena0–1USD CasateseVSasso Marconi Zola1–0Cittadella Vis ModenaVPontedera0–3Cittadella Vis ModenaGYCittadella Vis Modena0–1CorreggeseVLentigione0–1Cittadella Vis ModenaGYVaresina3–2Cittadella Vis ModenaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.