
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Rio Verde forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRio Verde · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsRio Verde · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
4 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsRio Verde · utolsó 20
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
4 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsRio Verde · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta0,0%BTTS
0/1 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/1 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/1 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/1 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
1/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsRio Verde · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta0,0%BTTS
0/1 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/1 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/1 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/1 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
1/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsRio Verde · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta0,0%BTTS
0/1 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/1 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/1 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/1 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
1/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRio Verde · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsRio Verde · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsRio Verde · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.