
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Inter forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsInter · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsInter · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY6 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
14 meccsInter · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
5 GY6 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta50,0%BTTS
7/14 · Mindkét csapat gólt szerzett78,6%Over 1,5
11/14 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
7/14 · Legalább három gól21,4%Over 3,5
3/14 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
6/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsInter · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
0 GY4 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsInter · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
1 GY5 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsInter · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
1 GY5 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsInter · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsInter · utolsó 10
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsInter · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.