
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Almaz Antey U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
8 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
10/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
8 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
10/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAlmaz Antey U19 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Rubin Kazan U202–3Almaz Antey U19GYAlmaz Antey U193–0Ural U20GYZenit U197–1Almaz Antey U19VAlmaz Antey U195–2Krasnodar U19GYRostov U191–2Almaz Antey U19GYAlmaz Antey U193–2Rodina Moscow U19GYChertanovo U201–2Almaz Antey U19GYAlmaz Antey U194–2CSKA Moskva U19GYFakel U192–2Almaz Antey U19DAlmaz Antey U194–3Dinamo Moskva U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.