
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Seongnam FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSeongnam FC · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSeongnam FC · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY4 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsSeongnam FC · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,91 pont/meccs
2 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta72,7%BTTS
8/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól27,3%Over 3,5
3/11 · Legalább négy gól9,1%Kapott gól nélkül
1/11 · Clean sheet27,3%Nem szerzett gólt
3/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsSeongnam FC · utolsó 5
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsSeongnam FC · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsSeongnam FC · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsSeongnam FC · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsSeongnam FC · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsSeongnam FC · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Jeonnam Dragons2–2Seongnam FCDSeongnam FC0–2Suwon BluewingsVSeongnam FC1–2Suwon City FCVCheongju3–1Seongnam FCVSeongnam FC2–2HwaseongDGyeongnam FC1–0Seongnam FCVGimpo Citizen1–2Seongnam FCGYSeongnam FC1–1Seoul E-Land FCDAnsan Greeners1–2Seongnam FCGYGangwon FC0–0Seongnam FCDPaju Citizen2–1Seongnam FCV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.