
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Konyaspor U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKonyaspor U19 · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsKonyaspor U19 · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsKonyaspor U19 · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsKonyaspor U19 · utolsó 5
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsKonyaspor U19 · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsKonyaspor U19 · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsKonyaspor U19 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsKonyaspor U19 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsKonyaspor U19 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.