
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
H2O Purepechas forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsH2O Purepechas · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsH2O Purepechas · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsH2O Purepechas · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
2/8 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 5
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsH2O Purepechas · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.