
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Egnatia Rrogozhinë forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
10 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta75,0%BTTS
15/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
2/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
7 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
12 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
9 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
9/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
4/12 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
4/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
13 meccsEgnatia Rrogozhinë · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,92 pont/meccs
3 GY3 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta69,2%BTTS
9/13 · Mindkét csapat gólt szerzett92,3%Over 1,5
12/13 · Legalább két gól53,9%Over 2,5
7/13 · Legalább három gól23,1%Over 3,5
3/13 · Legalább négy gól7,7%Kapott gól nélkül
1/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Universitatea Craiova2–0xG 1,84–0,43Egnatia RrogozhinëVTirana1–2Egnatia RrogozhinëGYEgnatia Rrogozhinë1–0Teuta DurrësGYDinamo Tirana2–1Egnatia RrogozhinëVAarhus1–1xG 0,84–0,54Egnatia RrogozhinëDEgnatia Rrogozhinë3–1Vllaznia ShkodërGYEgnatia Rrogozhinë1–1xG 0,43–1,37FC MidtjyllandDLaci0–2Egnatia RrogozhinëGYEgnatia Rrogozhinë2–1PartizaniGYAF Elbasani2–1Egnatia RrogozhinëVEgnatia Rrogozhinë2–1Skenderbeu KorceGYVora1–3Egnatia RrogozhinëGYLillestrom2–1Egnatia RrogozhinëVEgnatia Rrogozhinë3–0TiranaGYEgnatia Rrogozhinë0–0LillestromDEgnatia Rrogozhinë5–1Shamrock RoversGYShamrock Rovers3–1Egnatia RrogozhinëVCelje1–1Egnatia RrogozhinëDEgnatia Rrogozhinë3–3CeljeDEgnatia Rrogozhinë6–1PetrocubGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.