
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Bala Town forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBala Town · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsBala Town · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsBala Town · utolsó 20
36formaindex / 100 · 1,09 pont/meccs
3 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta81,8%BTTS
9/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól81,8%Over 2,5
9/11 · Legalább három gól63,6%Over 3,5
7/11 · Legalább négy gól9,1%Kapott gól nélkül
1/11 · Clean sheet9,1%Nem szerzett gólt
1/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsBala Town · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsBala Town · utolsó 10
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsBala Town · utolsó 20
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsBala Town · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsBala Town · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta100,0%BTTS
6/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsBala Town · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta100,0%BTTS
6/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.