
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Galway United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGalway United · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGalway United · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
12 meccsGalway United · utolsó 20
36formaindex / 100 · 1,08 pont/meccs
3 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta58,3%BTTS
7/12 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
10/12 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
4/12 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
2/12 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
2/12 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
4/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGalway United · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsGalway United · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsGalway United · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGalway United · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGalway United · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGalway United · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Drogheda United2–0xG 0,89–0,71Galway UnitedVGalway United0–0xG 0,68–0,66St Patrick's Athl.DWaterford3–2xG 1,77–0,59Galway UnitedVGalway United2–0xG 0,52–1,34Shamrock RoversGYGalway United0–2Derry CityVGalway United1–1ShelbourneDDerry City1–0Galway UnitedVGalway United2–3BohemiansVDrogheda United1–2Galway UnitedGYGalway United1–1xG 0,45–1,71ShelbourneDDundalk1–2Galway UnitedGYGalway United1–1Bray WanderersD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.