
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Kauno Žalgiris forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKauno Žalgiris · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsKauno Žalgiris · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsKauno Žalgiris · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
10 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta30,0%BTTS
6/20 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
12/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól55,0%Kapott gól nélkül
11/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsKauno Žalgiris · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsKauno Žalgiris · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
4 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsKauno Žalgiris · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
4 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsKauno Žalgiris · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsKauno Žalgiris · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
13 meccsKauno Žalgiris · utolsó 20
59formaindex / 100 · 1,77 pont/meccs
7 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta23,1%BTTS
3/13 · Mindkét csapat gólt szerzett61,5%Over 1,5
8/13 · Legalább két gól53,9%Over 2,5
7/13 · Legalább három gól38,5%Over 3,5
5/13 · Legalább négy gól53,9%Kapott gól nélkül
7/13 · Clean sheet38,5%Nem szerzett gólt
5/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hegelmann Litauen1–4Kauno ŽalgirisGYKauno Žalgiris0–0FK Zalgiris VilniusDKauno Žalgiris1–4xG 1,50–2,53BrannVSuduva Marijampole0–1Kauno ŽalgirisGYBrighton4–0xG 3,35–0,02Kauno ŽalgirisVMinija0–3Kauno ŽalgirisGYŠiauliai0–2Kauno ŽalgirisGYFK Zalgiris Vilnius3–2Kauno ŽalgirisVPanevėžys0–1Kauno ŽalgirisGYKauno Žalgiris5–1Suduva MarijampoleGYKauno Žalgiris5–0Džiugas TelšiaiGYŠiauliai0–1Kauno ŽalgirisGYBanga0–0Kauno ŽalgirisDKauno Žalgiris1–0BeşiktaşGYBeşiktaş3–0Kauno ŽalgirisVKauno Žalgiris1–1TransINVEST VilniusDKauno Žalgiris1–2Dinamo ZagrebVDinamo Zagreb5–0Kauno ŽalgirisVKauno Žalgiris1–0KI KlaksvikGYKI Klaksvik0–0Kauno ŽalgirisD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.