
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Loudoun United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLoudoun United · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsLoudoun United · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsLoudoun United · utolsó 20
36formaindex / 100 · 1,08 pont/meccs
3 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta50,0%BTTS
6/12 · Mindkét csapat gólt szerzett58,3%Over 1,5
7/12 · Legalább két gól41,7%Over 2,5
5/12 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
4/12 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
4/12 · Clean sheet41,7%Nem szerzett gólt
5/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsLoudoun United · utolsó 5
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsLoudoun United · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsLoudoun United · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLoudoun United · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLoudoun United · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
4/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLoudoun United · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
4/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Loudoun United4–3BrooklynGYBirmingham Legion0–0Loudoun UnitedDRhode Island1–0Loudoun UnitedVMiami FC0–2Loudoun UnitedGYLoudoun United1–1Indy ElevenDSporting JAX1–4Loudoun UnitedGYLouisville City2–1Loudoun UnitedVPittsburgh Riverhounds1–0Loudoun UnitedVLoudoun United4–5Colorado SpringsVEl Paso Locomotive4–1Loudoun UnitedVLoudoun United0–0New Mexico UnitedDDetroit City0–0Loudoun UnitedD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.