
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Waalwijk forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsWaalwijk · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsWaalwijk · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
3 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
13 meccsWaalwijk · utolsó 20
41formaindex / 100 · 1,23 pont/meccs
3 GY7 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta76,9%BTTS
10/13 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
13/13 · Legalább két gól53,9%Over 2,5
7/13 · Legalább három gól38,5%Over 3,5
5/13 · Legalább négy gól7,7%Kapott gól nélkül
1/13 · Clean sheet15,4%Nem szerzett gólt
2/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsWaalwijk · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsWaalwijk · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
2 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
7 meccsWaalwijk · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
2 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsWaalwijk · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsWaalwijk · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsWaalwijk · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Waalwijk1–2xG 0,93–1,39Almere City FCVBarendrecht2–2WaalwijkDDe Graafschap1–1xG 1,02–1,58WaalwijkDWaalwijk1–1xG 2,38–0,70FC VolendamDHeracles3–0xG 2,39–0,63WaalwijkVWaalwijk1–1EmmenDRoda2–0WaalwijkVWaalwijk6–1MVVGYJong Ajax0–2WaalwijkGYWaalwijk4–2NAC BredaGYWaalwijk2–2xG 1,04–1,00Jong PSV U21DHelmond Sport1–1WaalwijkDWaalwijk2–2DordrechtD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.