
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Hapoel Acre forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHapoel Acre · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsHapoel Acre · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY2 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta10,0%BTTS
1/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
8/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsHapoel Acre · utolsó 20
14formaindex / 100 · 0,42 pont/meccs
1 GY2 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta8,3%BTTS
1/12 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
8/12 · Legalább két gól58,3%Over 2,5
7/12 · Legalább három gól41,7%Over 3,5
5/12 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
2/12 · Clean sheet83,3%Nem szerzett gólt
10/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsHapoel Acre · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsHapoel Acre · utolsó 10
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsHapoel Acre · utolsó 20
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsHapoel Acre · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
5/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsHapoel Acre · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
5/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsHapoel Acre · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
5/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hapoel Acre2–2Hapoel Rishon LeZionDHapoel Acre5–0TiraGYHapoel Acre0–1Hapoel Ra'ananaVHapoel Kfar Shalem4–0Hapoel AcreVHapoel Acre0–0Maccabi Bnei RainaDMaccabi Kabilio Jaffa1–0Hapoel AcreVHapoel Acre0–3Hapoel AfulaVMaccabi Ahi Nazareth1–0Hapoel AcreVKiryat Yam SC5–0Hapoel AcreVHapoel Acre0–3Bnei YehudaVKafr Qasim4–0Hapoel AcreVHapoel Acre0–2Maccabi Kiryat GatV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.