
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Al Salt forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAl Salt · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsAl Salt · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsAl Salt · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAl Salt · utolsó 5
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAl Salt · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAl Salt · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsAl Salt · utolsó 5
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsAl Salt · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsAl Salt · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.