
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Pécsi MFC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsPécsi MFC · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsPécsi MFC · utolsó 10
93formaindex / 100 · 2,80 pont/meccs
9 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
16 meccsPécsi MFC · utolsó 20
96formaindex / 100 · 2,88 pont/meccs
15 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta37,5%BTTS
6/16 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
14/16 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
12/16 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
6/16 · Legalább négy gól62,5%Kapott gól nélkül
10/16 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsPécsi MFC · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsPécsi MFC · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
9 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
6/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsPécsi MFC · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
9 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
6/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsPécsi MFC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsPécsi MFC · utolsó 10
90formaindex / 100 · 2,71 pont/meccs
6 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsPécsi MFC · utolsó 20
90formaindex / 100 · 2,71 pont/meccs
6 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Pécsi MFC4–2Kisvárda FCGYBudaörs0–6Pécsi MFCGYPécsi MFC3–0SzekszárdGYSiofok0–1Pécsi MFCGYPécsi MFC2–1Budafoki LCGYPTE-PEAC1–1Pécsi MFCDPécsi MFC3–0MTK Budapest IIGYPécsi MFC3–2Tiszakecske FCGYKaposvar0–1Pécsi MFCGYPécsi MFC7–0IváncsaGYÉrdi VSE1–2Pécsi MFCGYPécsi MFC3–0SárbogárdGYPécsi MFC3–0Ferencváros IIGYSárbogárd0–6Pécsi MFCGYMajosi1–3Pécsi MFCGYPécsi MFC2–0Dunaharaszti MTKGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.