
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Venezia forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVenezia · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsVenezia · utolsó 10
10formaindex / 100 · 0,30 pont/meccs
1 GY0 D9 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsVenezia · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
4 GY3 D13 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta50,0%BTTS
10/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
2/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsVenezia · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsVenezia · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
4 GY0 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsVenezia · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
5 GY5 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
12/20 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
6/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
10/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVenezia · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsVenezia · utolsó 10
10formaindex / 100 · 0,30 pont/meccs
0 GY3 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsVenezia · utolsó 20
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY8 D12 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól5,0%Kapott gól nélkül
1/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Como1–0xG 1,63–0,23VeneziaVVenezia0–2xG 1,53–2,03InterVGenoa1–0xG 0,32–0,17VeneziaVVenezia1–0xG 0,19–0,51NapoliGYAtalanta3–1xG 1,91–2,14VeneziaVVenezia0–2xG 1,88–1,60LazioVVenezia2–4xG 0,61–2,53FiorentinaVFrosinone3–2VeneziaVUdinese2–1VeneziaVAC Milan2–0xG 1,60–0,63VeneziaVVenezia0–2xG 2,10–2,21LecceVVenezia3–2ModenaGYVenezia2–3JuventusVCagliari3–0VeneziaVVenezia2–1FiorentinaGYTorino1–1VeneziaDVenezia0–2AC MilanVEmpoli2–2VeneziaDVenezia1–0MonzaGYLecce1–1VeneziaD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.