
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Ballinamallard United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBallinamallard United · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsBallinamallard United · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
4 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsBallinamallard United · utolsó 20
49formaindex / 100 · 1,46 pont/meccs
5 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta61,5%BTTS
8/13 · Mindkét csapat gólt szerzett76,9%Over 1,5
10/13 · Legalább két gól46,2%Over 2,5
6/13 · Legalább három gól38,5%Over 3,5
5/13 · Legalább négy gól15,4%Kapott gól nélkül
2/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsBallinamallard United · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
0 GY4 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsBallinamallard United · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsBallinamallard United · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsBallinamallard United · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsBallinamallard United · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsBallinamallard United · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ballinamallard United0–1Armagh CityVStrabane Athletic0–1Ballinamallard UnitedGYBallinamallard United1–1Queen's UniversityDBallinamallard United2–2Warrenpoint TownDQueen's University0–1Ballinamallard UnitedGYBallinamallard United1–1ArdsDNewington Youth4–0Ballinamallard UnitedVH&W Welders1–3Ballinamallard UnitedGYBallinamallard United1–1Glenavon FCDLoughgall1–6Ballinamallard UnitedGYBallinamallard United1–3Annagh UnitedVBallinamallard United2–1DundelaGYMoyola Park2–0Ballinamallard UnitedV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.