
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Qarabag forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsQarabag · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsQarabag · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsQarabag · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
10 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól45,0%Over 3,5
9/20 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
10/20 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
4/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsQarabag · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsQarabag · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsQarabag · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
9 GY3 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
15/20 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
12/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
2/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsQarabag · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsQarabag · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsQarabag · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
9 GY3 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta30,0%BTTS
6/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Qabala0–0QarabagDQarabag3–3Neftchi BakuDImisli FK0–2QarabagGYQarabag1–0Safa BakuGYZira1–1QarabagDQarabag3–2ArazGYSumqayıt0–1QarabagGYQarabag1–4TwenteVTwente0–1QarabagGYQarabag3–1Şamaxı FKGYQarabag2–0Dynamo KyivGYCSKA Sofia0–0QarabagDQarabag0–0CSKA SofiaDVestri0–3QarabagGYQarabag3–0VestriGYNewcastle3–2QarabagVQarabag1–6NewcastleVLiverpool6–0QarabagVQarabag3–2Eintracht FrankfurtGYQarabag2–4AjaxV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.