
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Buducnost Podgorica forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
18 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
6 GY6 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta38,9%BTTS
7/18 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
12/18 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
10/18 · Legalább három gól38,9%Over 3,5
7/18 · Legalább négy gól38,9%Kapott gól nélkül
7/18 · Clean sheet38,9%Nem szerzett gólt
7/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
3 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet44,4%Nem szerzett gólt
4/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
3 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet44,4%Nem szerzett gólt
4/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 10
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
3 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsBuducnost Podgorica · utolsó 20
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
3 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Bokelj0–1Buducnost PodgoricaGYBuducnost Podgorica3–2MornarGYBuducnost Podgorica3–3Arsenal TivatDDečić0–1Buducnost PodgoricaGYBokelj1–1Buducnost PodgoricaDBuducnost Podgorica0–0SutjeskaDBuducnost Podgorica4–1PetrovacGYBuducnost Podgorica3–0JezeroGYOtrant-Olympic2–0Buducnost PodgoricaVBuducnost Podgorica0–0BokeljDMornar2–1Buducnost PodgoricaVArsenal Tivat0–0Buducnost PodgoricaDBuducnost Podgorica2–2FC NoahDFC Noah1–0Buducnost PodgoricaVBuducnost Podgorica0–5BreidablikVAtlètic Club d'Escaldes0–3Buducnost PodgoricaGYBuducnost Podgorica0–4HJK HelsinkiVHJK Helsinki3–1Buducnost PodgoricaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.