
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Vikingur Gota forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVikingur Gota · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsVikingur Gota · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
3 GY5 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsVikingur Gota · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,15 pont/meccs
3 GY6 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta53,9%BTTS
7/13 · Mindkét csapat gólt szerzett69,2%Over 1,5
9/13 · Legalább két gól46,2%Over 2,5
6/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól38,5%Kapott gól nélkül
5/13 · Clean sheet30,8%Nem szerzett gólt
4/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsVikingur Gota · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsVikingur Gota · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsVikingur Gota · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
2 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVikingur Gota · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVikingur Gota · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVikingur Gota · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
KI Klaksvik0–0Vikingur GotaDVikingur Gota0–0EB / StreymurDVikingur Gota2–0ABGYB681–2Vikingur GotaGYVikingur Gota3–307 VesturDNSI Runavik1–1Vikingur GotaDVikingur Gota2–0KI KlaksvikGYVikingur Gota1–3HB TorshavnVVikingur Gota0–0B36 TorshavnDSkála2–1Vikingur GotaVVikingur Gota2–2KI KlaksvikDLincoln Red Imps FC1–0Vikingur GotaVVikingur Gota2–3Lincoln Red Imps FCV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.