
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Knokke forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKnokke · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsKnokke · utolsó 10
23formaindex / 100 · 0,70 pont/meccs
2 GY1 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsKnokke · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,91 pont/meccs
3 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta45,5%BTTS
5/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól27,3%Over 3,5
3/11 · Legalább négy gól18,2%Kapott gól nélkül
2/11 · Clean sheet45,5%Nem szerzett gólt
5/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsKnokke · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKnokke · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKnokke · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKnokke · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKnokke · utolsó 10
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKnokke · utolsó 20
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.