
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Aarhus Fremad forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAarhus Fremad · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsAarhus Fremad · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
3 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsAarhus Fremad · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
3 GY6 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta25,0%BTTS
3/12 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
6/12 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
3/12 · Legalább három gól8,3%Over 3,5
1/12 · Legalább négy gól58,3%Kapott gól nélkül
7/12 · Clean sheet58,3%Nem szerzett gólt
7/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsAarhus Fremad · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsAarhus Fremad · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsAarhus Fremad · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAarhus Fremad · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsAarhus Fremad · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
1 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
2/6 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsAarhus Fremad · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
1 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
2/6 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Aarhus Fremad2–0HillerødGYAarhus Fremad0–3FC CopenhagenVVejle0–0Aarhus FremadDAarhus Fremad0–0EsbjergDAB Copenhagen2–0Aarhus FremadVAarhus Fremad1–3HvidovreVVendsyssel FF0–0Aarhus FremadDAarhus Fremad2–1Kolding IFGYAarhus Fremad0–0VejleDSGI0–1Aarhus FremadGYFC Fredericia0–0Aarhus FremadDHillerød1–1Aarhus FremadD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.